Bitcoin spada poniżej 8 tys. USD! Kurs BTC osuwa się siódmy dzień z rzędu

W trakcie czwartkowej sesji Bitcoin również na targu kasowym, jak i na targu kontraktów terminowych osuwa się poniżej poziomu 8 tysięcy dolarów tracąc około 3% i spadając siódmą sesję z poziomu. Od listopadowych maksimów kurs BTC osuwa się już o 20% i że dynamika spadków zostanie utrzymana, to inwestorzy wkrótce powinni spodziewać się testu półrocznych dołków na wysokości 7250 dolarów.
Bitcoin z coraz wyższą siłą sprzedażową

Bitcoin spada poniżej 8 tys. USD! Kurs BTC osuwa się siódmy dzień z rzędu

Sygnały prowadzone przez analizę techniczną wyraźnie wskazują, że Bitcoin że wynosić przed sobą dalsze i efektywne spadki. Próba aprecjacji i wybicia poziomu 10 tysięcy dolarów na momencie miesiąca została zasłonięta przez strefę oporu stosowaną na minimach z stanu wakacji, co sprawiłoby korektę spadkową zamykając kurs BTC w bardzo wąskim niedźwiedzim kanale. W rezultacie najstarsza z kryptowalut spada poniżej 200-okresowej średniej ruchomej (pierwszy raz od maja) i wydaje od siedmiu sesji. Czwartek jest ukoronowaniem niedźwiedziego sentymentu zmierzając do wybicia okrągłego wsparcia na wysokości 8 tysięcy dolarów:

Kliknij i zacznij zarabiać

„Price Action obserwowane na Bitcoinie jest kontynuacją scenariuszy, które poprawiały się ostatniego lata. Niskie wolumeny, brak innych środków wchodzących do ekosystemu i wielkie wzrosty rynku pracy, złota i obligacji, wszystko to powoduje, że inwestorzy stracili zainteresowanie cyfrową klasą aktywów” – dla Bloomberga komentował Jeff Dorman, dyrektor ds. inwestycji w nazwie inwestycyjnej Arca.

Jak zwykle w wypadku kryptowalut, analitycy mają wielki problem z przeznaczeniem co stanowi pierwszym katalizatorem deprecjacji BTC. Wielu prezentuje na kryzys kryptowalutowy w Chinach – chociaż pierwsze nagłówki wskazywały, że Świat Sposobu będzie sprzyjał rozwój technologii blockchain to dodatkowe działania przyniosły próby ograniczenia tradingu w oparciu o cyfrowe aktywa.

Regulatorzy finansowi w współczesnej dziedzin świata wystosowali ostrzeżenia zachęcające do zaprzestania energie na targu kryptowalutowym, ostrzegając jednocześnie przed nielegalnym działaniem giełd cyfrowych aktywów.

 

zobacz również aspen holding logowanie

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments