Botoks Płoty

Wielki i szeroki akcji Botoks, już z pierwszych chwili zaprasza do oglądania. Film opowiada o patologicznej rodzinie, która zamierza się na naprawę własnego istnienia. Darek i Daniela podejmują to rzecz w ratownictwie medycznym. Ich kariera już się a kończy, jeśli do pewnego wezwania, przyjeżdżają kompletnie pijani. Kiedy zakompleksiona Daniela dowiaduje się iż istnieje w ciąży, z potrzebą o pomoc wprowadza do specjalista Agaty, która wraz ze prostym chłopakiem uległa poważnemu wypadkowi.

Botoks Kalisz Pomorski

Dzięki determinacji dziewczyny, udaje się jej kupić rzecz w szerokim koncercie medycznym. Aby polepszyć swoje samopoczucie i wyniki sprzedażowe Daniela kwalifikuje się na operację plastyczną.

klik i ogladaj film

Botoks – Mimo, iż ta zamyka się totalną porażką, dziewczyna szybko otrzymuje pomoc koleżanki, Patrycji.
W międzyczasie, w szpitalu ginekolog dr Magda, wykonuje aborcję. Jak zarzeka się ordynator Adam, stanowi wtedy humanitarne rozwiązanie.

Kiedy ciężarna Pani ginekolog wchodzi w ciążę, zaczyna okazywać swoją wolę na materiał aborcji. Niezadowolony z ostatniego zachowania ordynator oznajmia, że jak się coś lubej nie podoba, toż chyba się zwolnić. Zdesperowana dziewczyna mimo niechęci, nadal wykonuje więc swoją funkcję.
Kiedy doktor Dorota dowiaduje się, że stan jej mężczyznę jest wyjątkowo niski, kwalifikuje się na oddanie komórek jajowych aby dać okazję na dziecko innym rodziną.

Botoks Kalisz Pomorski

Wyjeżdża to do Szwecji, gdzie zostaje poddana zabiegowi ginekologicznemu.
Po powrocie do Polski, dotyczy ona pomoc z Daniela, która łączy lekarzy gotowych do wykonywania recept na prawdziwy lek, za co osiągną oni pieniądze lub gadżety. Doktor Patrycja, wraz z Danielą, zostają zachęcone do Londynu, gdzie mają pokazać swój moment w medycynie. Przed imprezą, dziewczyny chcą jednak zaszaleć.

Proszą taksówkarza o zakup marihuany, którą palą w jego aucie. Rozbawione dziewczyny, by zakończyć miło dzień, zapraszają nieznajomego na seks.

Po powrocie Daniela rozkręca sklep z innym lekiem. Jej zajęciem jest obrót nielegalnie sprowadzanym lekami. Jako aptekarza, zatrudnia brata, by nikomu się nie narazić
Obecnie na świat przychodzi dziecko Magdy. Mimo, że poród jest pełen, i stan zdrowia dziecka pozostaje pod dużym znakiem zapytania, Magda zniesmaczona opieką, i dobrze jej brakiem, kwalifikuje się na wypisanie się ze szpitala na własne żądanie.

Botoks Kalisz Pomorski

Patrycja, wziąć przeżywa swój zawód miłosny, z niedoszłym rozwodkiem. Organizuję imprezę, na jakiej żegna chłopaka i zakopuje wszystkie rzeczy, jakie mogą jej o nim udawać. Imprezę, przerywa telefon ordynatora Adama, który zaprasza Daniele na zabawę. Ta źle się zgadza i idzie do Adama. Na terytorium, ujawnia się, że impreza była właśnie powodem do ściągnięcia Danieli do Adama. Dziewczyna wyczuwa moment, odurza ordynatora, po czym wraz koleżankami, rozbierają klienta i powodują mu kompromitujące zdjęcia. Wszystko publikują w internecie, wspominając o tymże kiedy cieszy się ordynator.
Tymczasem, Beata Udaje się do kliniki, w projektu kolejnej próby zapłodnienia. Niestety, lekarz Niemka dla niej dobrych wieści. Wyraża się bowiem, iż tym zaś za kolejnym razem, nie udało się zakończyć proces zapłodnienia sukcesem.

Załamana lekarka, mówi się z tematów Markowi, który była się pocieszyć koleżankę. Beata nie chce się poddać. Dzwoni do kliniki, w jakiej dała komórki z zapytaniem, ile dzieci narodziło się z jej jajeczek.
Odpowiedzieć lekarski, wprowadza ja wstań niedowierzania. Beata kwalifikuje się zmienić danie i spotkać się z każdymi rodzinami, które dzięki jej jajeczkom mogą napawać się estetycznymi i naturalnymi dziećmi. Ich liczba sprawia, że Beata mocno przeżywa to spotkanie.

Z racji tego, że film zawiera drastyczne sceny, nie jest podawany osobom, o słabych nerwach. Film, doskonale pokazał jak wskazuje opieka medyczna, kiedy musimy brać ale na siebie, jak że jest podjąć decyzję z jakie przydały się do zmiany traktowania pacjentów, ale personelu.

Zastraszanie, brak możliwości podjęcia innej decyzji, wstręt, strach i środek, to niskie emocje wprowadzone w filmie.

Botoks Kalisz Pomorski

 

Źródło artykułu Botoks

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments