Kobiety Mafii 2 Bobolice gdzie obejrzeć lub kupić?

Film pojawił się w polskich kinach 22 lutego 2019 roku, za wtedy w międzynarodowych kinach widzowie potrafili go obejrzeć już 19 lutego 2019 roku. Za reżyserie filmu odpowiadał Patryk Vega a scenariusz do niego powiedział Olaf Olszewski łącznie z Patrykiem Vegą.

Kobiety Mafii 2 Sławno gdzie obejrzeć lub kupić?

 

Warto też wspomnieć o aktorach grających kluczowe role. Absolutnie nie mogło zabraknąć polskich gwiazd takich jak Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Aleksandra Grabowska, Aleksandra Popławska oraz Katarzyna Warnke. Łącznie z naszymi gwiazdami wystąpili także Angie Cepeda oraz Enrique Arce.
Akcja opisana w filmie rozgrywa się na trzech kontynentach i dwóch półkulach świata. Widzowie mogą to zobaczyć Europe, Afrykę i Amerykę Łacińską.

wejdź

Kobiety mafii 2 przedstawiają się na trylogię, gdzie Patryk Vega już wtedy wymyślił sobie jako chciałby pokazać całą historię. W kolejnej grupy dostajemy wątki trzech różnych formie, jakie w dowolnym czasie się przecinają. Po zabiciu męskiej części mafii na scenie mafijnej pojawia się Daria (Agnieszka Dygant), jaka dysponuje znaczące plany, żeby odmienić swoje bycie na pozytywniejsze. Zawiera ona kontrakt na konkretny przemyt kokainy z kolumbijską mafią. Dzięki temu zależy położyć się na wszystkie życie. W tym jedynym czasie Anka (Katarzyna Warnke) wychodzi z więzienia i wymaga sobie sama poradzić. Znaleźć miejsce, pracę, rozpocząć nowe mieszkanie, jednakże nie jest dla niej wtedy oczywiste, ponieważ przez wszystkie jej życie była utrzymanką innych. Opływająca do tej godziny w luksusy, teraz klepię potrzebę i zdesperowana przyjmuje posadę kasjerki w sklepie. Z serii Siekiera nadal zatrzymuje się w Maroko, gdzie poznaje naszego przyszłego męża Amira, który przejawia się terrorystą. Jednak zakochana na zabój przygotuje dla niego wszystko.

Kobiety Mafii 2 Sławno gdzie obejrzeć lub kupić?

Najciekawszą historią jest element Darii oraz jej problem z Kolumbijczykami. Z podstawowych przyczyn ta inwestycja nie przedstawiam się, przez co w filmie pojawiają się dość nieoczekiwane zwroty akcji. Sprowadzona do końcu tona kolumbijskiej kokainy jest umożliwić jej występowanie nad rynkiem, jednak historia rzuca się utratą produktu i mocnymi problemami. Niania popada w duży wobec kolumbijskiego kartelu, który nie zamierza tolerować niewywiązania się z umowy, jednak to tylko Daria jest idealnie zrobiona do następnej rzeczywistości. Z początku pięła się po szczeblach mafijnej pracy bez męskich pleców a już znajduje się na wierzchu gangsterskiej drabiny. Więc w jej elementu pojawiają się oryginalne i barwne postacie, choćby gangster Mat (Piotr Adamczyk), Javier (wykorzystywany przez Enrique Arce, gwiazdę Netflixowego La casa de papel) a jego filmowa żona Aida (Angie Cepeda), jaka w Polsce pojawia się jako kolumbijska pośredniczka Niani. Arce i Cepeda dobrze wpisują się w charakter całej historii, sprawiając jej indywidualności i profesjonalizmu. Piotr Adamczyk w współczesnym filmie także pokazał, że potrafi łamać stereotypy dotyczące muzyków i odnoszenia ich z pewną, ważną rolą przez wszystkie życie. Ogolony na łyso jako wytatuowany gangster doskonale dostosował się w fabułę filmu. Zresztą Patryk Vega słynie tylko spośród obecnego, że może wydobyć z aktorów coś czego nie pokazali w ich ważnej karierze aktorskiej.

Kobiety Mafii 2 Sławno gdzie obejrzeć lub kupić?

Najjaśniejszą gwiazdą filmu Kobiety mafii 2 jest wolny wątpienia Katarzyna Warnke, jaka jest bezpośrednio przygotowana do ostatniego, żeby grać Ankę. Jednakże, aktorka czasami przesadza, zamieniając swoją rolę w zbyt dużą karykaturę. Wątek Anki przejmuje ekran w liczby części filmu Vegi natomiast w części drugiej znika niemal całkowicie, co jest oczywiście sprawą źle rozpisanego scenariusza, który czasami nieumiejętnie wiąże ze sobą różne wątki filmu.

Sceny akcji nie ujawniają się sztuczne. Od razu widać, że na obraz był przeznaczony nieco duży budżet, ponieważ kiedy akcja przesuwa się do Maroko czy Kolumbii, to dzisiaj tam rzuca się też plan filmowy. Dzięki temu obraz prezentuje się świetnie na ekranie. Widz oglądając go dysponuje wrażenie autentyczności i zadbania o najmniejsze szczegóły. Reżyser jest spójny oraz z dowolnym kolejnym filmem stara się jakością wizualną podawać się do amerykańskich produkcji. Dlatego przy produkcji zdjęć w Kolumbii współpracował z grupą robiącą serial Narcos dla Netflixa, natomiast w Hiszpanii z grupą Game of Thrones. Efekt ich książki jest jak wysoce widoczny na ekranie.
Podsumowując, Kobiety mafii 2 są doskonałym filmem walce z tematami komediowymi, gdzie mamy kilkoro zabawnych skeczów oraz wątkami romantycznymi (Siekiery i Amira oraz Stelli i łotewskiego gangstera Janisa). Patryk Vega wie czego żądają z niego fani oraz im wtedy daje, nie szczędząc budżetu na rozpoznawalnych zagranicznych aktorów czy helikoptery lecące nad Kolumbią. Film przypadnie do rodzaju każdemu, kto lubi dobre kino akcji, jednocześnie nie oczekując czegoś poważnego kina.

Kobiety Mafii 2 Sławno gdzie obejrzeć lub kupić?

Źródło do artykułu Kobiety Mafii 2 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments